today You can leave

new car

Sprawdź naszą ofertę nowych
i używanych samochodów „dostępnych od ręki”.

Find a vehicle for yourself

Witamy serdecznie na stronie internetowej Centrum Samochodów Używanych w Kutnie.

 

Działamy w sektorze motoryzacyjnym od ponad 25 lat. Od 2014 r intensywnie rozwijamy dział sprzedaży samochodów używanych w Kutnie a ostatnio w Nowej Wsi Wielkiej k/Bydgoszczy. Jesteśmy częścią Nijhof-Wassink Groep. Oferujemy wysokiej klasy, sprawdzone ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe marek Volvo oraz Renault oraz naczepy/przyczepy. Dysponujemy pojazdami używanymi z polskich salonów sprzedaży i z zagranicy, w tym poleasingowymi. Dzięki aktywnej współpracy z grupami Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce i innych krajach Europy, jesteśmy w stanie zaproponować ciężarówki niezawodne pod względem technicznym, przystosowane do zadań z zakresu transportu i logistyki – pod względem bezpieczeństwa, niezwodności i komfortu. Oferujemy ciągniki siodłowe używane w wielu rozmaitych wariantach, w tym niezwykle popularne używane Volvo FH oraz Volvo FM spełniające restrykcyjne normy emisji spalin Euro 6. Poza ciągnikami siodłowymi, prowadzimy też sprzedaż używanych samochodów ciężarowych o różnych parametrach i tonażu, przeznaczonych m.in. do zadań dystrybucyjnych i dostawczych. Jesteśmy otwarci na zapytania o pojazdy nietypowe, których nie mamy na stanie. Dzięki rozległym kontaktom w całej Europie możemy znaleźć sprowadzić dla klienta pojazd o oczekiwanej specyfikacji. W ofercie naczep i przyczep polecamy chłodnie używane, w tym naczepy-chłodnie marki Schmitz Cargobull, oraz naczepy typu silos i do transportu pasz.

 

LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

 

Standardowej sprzedaży pojazdów Renault i Volvo towarzyszy leasing samochodów ciężarowych używanych. Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Kutnie celem ustalenia warunków nabycia. Przedstawiciele Centrum Samochodów Używanych Nijhof-Wassink zaprezentują satysfakcjonującą ofertę naszej siostrzanej firmy leasingowej Nowa Lease Sp.z o.o.. Gwarantujemy też kompleksowe wsparcie serwisowe, z pełnym zapleczem oryginalnych części zamiennych. Cały asortyment z podziałem na kategorie można odnaleźć w poszczególnych sekcjach na naszej stronie. Aby ułatwić poszukiwania, zamieściliśmy wyszukiwarkę. Dzięki niej, znalezienie ciężarówki używanej odpowiadającej potrzebom Twoim i Twojego biznesu nie powinno stanowić problemu.

View the recommended vehicles

You did not find what you are looking for?

Type the name of the car you are looking for and send it to us. We will notify you when you will be with us.

Skontaktuj się z nami

Zbigniew Lachowicz

Zbigniew Lachowicz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie, małopolskie;

Tel. kom. 723 987 432 ,

Cezary Urbanek

Cezary Urbanek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, mazursko-warmińskie;

Tel. kom. 887 778 841

CENTRUM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

ul. Holenderska 3,
99-300 Kutno
+48 24 35 70 136
Więcej informacji

[EN] Dlaczego warto nam zaufać?

icon

More than 5,000 parts
in a warehouse

icon

Doskonały stan
techniczny

icon

Fachowe doradztwo

icon

Niskie ceny