O nas

Wiedza, doświadczenie, zaufanie – Klienci do nas wracają

używane ciężarówki Volvo

O CENTRUM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Centrum Samochodów Używanych Nijhof-Wassink w Kutnie powstało w 2014 roku, stanowiąc odpowiedź na potrzeby Klientów, zainteresowanych zakupem sprawdzonych pojazdów z drugiej ręki – używanych samochodów ciężarowych, ciągników siodłowych czy naczep. Od tego momentu CSU sukcesywnie się rozwija, wykorzystując szybko rozrastający się rynek transportu krajowego i międzynarodowego. Podjęliśmy ścisłą współpracę z grupą Volvo Trucks, która jest naszym stałym dostawcą. Ponadto dysponujemy pojazdami grupy Renault Trucks. Możemy się pochwalić gronem stałych Klientów. Wiedza, doświadczenie a przede wszystkim dbałość o zadowolenie konsumenta sprawiły, że nasza firma cieszy się ogromnym zaufaniem wśród wszystkich kupujących, a sprzedaż używanych ciężarówek nieustannie wzrasta.

ciężarówki używane od Nijhof Wassink z Kutna

NIJHOF-WASSINK POLSKA

Nijhof-Wassink Sp. z o.o. jest częścią utworzonej w 1967 roku, holenderskiej grupy Nijhof Wassink Groep z siedzibą w Rijssen. Firma prowadzi działalność transportowo-logistyczną w Holandii oraz innych państwach europejskich – Polsce, Niemczech, Belgii i na Węgrzech. W zakres działalności wchodzi również obsługa dealerska marek Volvo Trucks i Renault Trucks w Holandii i w Polsce oraz zakład produkcji specjalistycznych naczep i przyczep VB Trailerbou w Holandii. Część grupy stanowi firma Nowa Lease Sp. z o.o., oferująca finansowanie środków transportu. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników w 5 krajach.

Nijhof Wassink Sp. z o.o. w Polsce posiada bazę transportowo-logistyczną zlokalizowaną w Kutnie oraz 5 stacji serwisowych Volvo Trucks i 2 Renault Trucks. W ramach działalności spółki mieści się ponadto skup/sprzedaż używanych ciągników siodłowych i innych samochodów ciężarowych, jak również oryginalnych części zamiennych (w tym używanych).

Od 1990 roku działalności w Polsce politykę i sposób działania firmy najlepiej opisuje hasło: „NOWOCZESNOŚĆ, JAKOŚĆ OBSŁUGI I WIARYGODNOŚĆ”

Dlaczego warto nam zaufać

icon

Ponad 5000 części
w magazynie

Każde sprzedawane przez nas auto jest kompleksowo sprawdzone przez naszych wykwalifikowanych mechaników w autoryzowanym serwisie , dzięki czemu możemy mieć pewność dobrego i pewnego zakupu.

icon

Doskonały stan
techniczny

Zapewniamy stałe wsparcie techniczne dla Klientów, którzy kupili od nas samochód. Świadczymy szeroki zakres usług serwisowych i powypadkowych.

icon

Fachowe doradztwo

Przy zakupie mogą Państwo liczyć na wsparcie i poradę naszych doradców, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszy, dostosowany do Państwa potrzeb wariant samochodu w zależności od wielkości i ilości przewożonych ładunków.

icon

Niskie ceny

Przez okres naszej działalności udało nam się pozyskać wielu stałych Klientów, którzy wracają do nas planując zakup kolejnego samochodu.