O nas

Wiedza, doświadczenie, zaufanie – Klienci do nas wracają

używane ciężarówki Volvo

Centrum Samochodów Używanych

Centrum Samochodów Używanych Nijhof- Wassink powstało w 2014 roku na potrzeby dużego zainteresowania naszych klientów zakupem sprawdzonych pojazdów używanych. Od tego momentu CSU sukcesywnie się rozwija wykorzystując szybko powiększający się rynek transportu krajowego oraz międzynarodowego. Współpracujemy ściśle z Grupą Volvo Trucks w Polsce i w Europie ,która jest naszym stałym dostawcą. Możemy się też pochwalić dużym gronem stałych Klientów. Wiedza, doświadczenie a przede wszystkim dbałość o zadowolenie Klienta sprawiły, że firma cieszy się dużym zaufaniem wśród kupujących i ciągle zwiększa sprzedaż oferowanych samochodów.

ciężarówki używane od Nijhof Wassink z Kutna

O Nijhof Wassink

Nijhof – Wassink Sp. z o.o.  jest częścią powstałej w 1967 roku, holenderskiej grupy Nijhof Wassink Groep z siedzibą w miejscowości Rijssen na wschodzie Holandii. Firma prowadzi działalność transportowo – logistyczną w Holandii, Polsce, Niemczech, Belgii i na Węgrzech, działalność dealerską dla marek Volvo Trucks i Renault Trucks w Holandii i w Polsce oraz zakład produkcji specjalistycznych naczep i przyczep VB Trailerbou w Holandii. W skład grupy wchodzi również firma Nowa Lease Sp. z o.o. , która zajmuje się finansowaniem środków transportu. Grupa zatrudnia ponad 1100 pracowników w 5 krajach.

Nijhof Wassink Sp. z o.o. w Polsce posiada bazę transportowo logistyczną zlokalizowaną w Kutnie, oraz 5 stacji serwisowych Volvo Trucks i 2 Renault Trucks. W zakresie działalności spółki jest również skup i sprzedaż samochodów używanych oraz części zamiennych w tym używanych.

Od 1990 roku działalności w Polsce politykę i sposób działania firmy najlepiej opisuje hasło: „NOWOCZESNOŚĆ, JAKOŚĆ OBSŁUGI I WIARYGODNOŚĆ”

Dlaczego warto nam zaufać

icon

Ponad 5000 części
w magazynie

Każde sprzedawane przez nas auto jest kompleksowo sprawdzone przez naszych wykwalifikowanych mechaników w autoryzowanym serwisie , dzięki czemu możemy mieć pewność dobrego i pewnego zakupu.

icon

Doskonały stan
techniczny

Zapewniamy stałe wsparcie techniczne dla Klientów, którzy kupili od nas samochód. Świadczymy szeroki zakres usług serwisowych i powypadkowych.

icon

Fachowe doradztwo

Przy zakupie mogą Państwo liczyć na wsparcie i poradę naszych doradców, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszy, dostosowany do Państwa potrzeb wariant samochodu w zależności od wielkości i ilości przewożonych ładunków.

icon

Niskie ceny

Przez okres naszej działalności udało nam się pozyskać wielu stałych Klientów, którzy wracają do nas planując zakup kolejnego samochodu.