сегодня Вы можете оставить

новый автомобиль

Sprawdź naszą ofertę nowych
i używanych samochodów „dostępnych od ręki”.

Найти автомобиль для себя

Witamy serdecznie na stronie internetowej Centrum Samochodów Używanych w Kutnie.

 

Działamy w sektorze motoryzacyjnym od ponad 25 lat. Od 2014 r intensywnie rozwijamy dział sprzedaży samochodów używanych w Kutnie a ostatnio w Nowej Wsi Wielkiej k/Bydgoszczy. Jesteśmy częścią Nijhof-Wassink Groep. Oferujemy wysokiej klasy, sprawdzone ciągniki siodłowe i samochody ciężarowe marek Volvo oraz Renault oraz naczepy/przyczepy. Dysponujemy pojazdami używanymi z polskich salonów sprzedaży i z zagranicy, w tym poleasingowymi. Dzięki aktywnej współpracy z grupami Volvo Trucks i Renault Trucks w Polsce i innych krajach Europy, jesteśmy w stanie zaproponować ciężarówki niezawodne pod względem technicznym, przystosowane do zadań z zakresu transportu i logistyki – pod względem bezpieczeństwa, niezwodności i komfortu. Oferujemy ciągniki siodłowe używane w wielu rozmaitych wariantach, w tym niezwykle popularne używane Volvo FH oraz Volvo FM spełniające restrykcyjne normy emisji spalin Euro 6. Poza ciągnikami siodłowymi, prowadzimy też sprzedaż używanych samochodów ciężarowych o różnych parametrach i tonażu, przeznaczonych m.in. do zadań dystrybucyjnych i dostawczych. Jesteśmy otwarci na zapytania o pojazdy nietypowe, których nie mamy na stanie. Dzięki rozległym kontaktom w całej Europie możemy znaleźć sprowadzić dla klienta pojazd o oczekiwanej specyfikacji. W ofercie naczep i przyczep polecamy chłodnie używane, w tym naczepy-chłodnie marki Schmitz Cargobull, oraz naczepy typu silos i do transportu pasz.

 

LEASING SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH

 

Standardowej sprzedaży pojazdów Renault i Volvo towarzyszy leasing samochodów ciężarowych używanych. Zachęcamy do kontaktu z oddziałem w Kutnie celem ustalenia warunków nabycia. Przedstawiciele Centrum Samochodów Używanych Nijhof-Wassink zaprezentują satysfakcjonującą ofertę naszej siostrzanej firmy leasingowej Nowa Lease Sp.z o.o.. Gwarantujemy też kompleksowe wsparcie serwisowe, z pełnym zapleczem oryginalnych części zamiennych. Cały asortyment z podziałem na kategorie można odnaleźć w poszczególnych sekcjach na naszej stronie. Aby ułatwić poszukiwania, zamieściliśmy wyszukiwarkę. Dzięki niej, znalezienie ciężarówki używanej odpowiadającej potrzebom Twoim i Twojego biznesu nie powinno stanowić problemu.

Просмотр рекомендованных транспортных средств

Вы не нашли то, что вы ищете?

Введите имя автомобиля, который вы ищете, и отправить его нам. Мы сообщим вам, когда вы будете с нами.

Связаться с нами

Zbigniew Lachowicz

Zbigniew Lachowicz

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

łódzkie, mazowieckie, podlaskie, lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie, śląskie, małopolskie;

Tel. kom. 723 987 432 ,

Cezary Urbanek

Cezary Urbanek

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów Używanych

lubuskie, dolnośląskie, opolskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie, mazursko-warmińskie;

Tel. kom. 887 778 841

CENTRUM SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

ul. Holenderska 3,
99-300 Kutno
+48 24 35 70 136
больше информации

Почему заказывать у нас?

icon

Более 5000 частей
в запасе

icon

Doskonały stan
techniczny

icon

Fachowe doradztwo

icon

Niskie ceny